Kdo je na stránkách

Právě připojeni - hostů: 25 

Facebook stránky

fb

Přihlásit seKurz homeopatické první pomoci

alt      Kurz homeopatické první pomoci je určena hlavně rodičům a vychovatelům v mateřských školkách a je složen z přednášky vše o homeopatii a přednášky o první pomoci. Posluchači se na přednášce dozví co může homeopatie přinést do života dětem, nejen co se týče první pomoci, ale i dlouhodobě jako akutní a chronická léčba. Získají vědomosti o základních pravidlech předepsání homeopatických léků, o výhodách a nevýhodách homeopatické léčby a v neposlední řadě i o tom kdy homeopatické léky používat, a kdy ne. Kurz trvá celý den.

Program:

- Přednáška vše o homeopatii.

- Stručná historie.

- Zákon léčení, podobné se léčí podobným.

- Homeopatie a děti: z dlouhodobého zdravotního hlediska to nejlepší, co můžeme pro děti udělat je předejít rozvinutí vnímavosti nebo jejich utlumení či vyléčení k stresu, který spouští nemoci, díky genetickým predispozicím. Co to znamená? Znamená to, že pokud se děti léčí homeopaticky od útlého dětství, tak se touto léčbou přirozeně utlumuje nebo úplně odstraňuje citlivost vůči stresu, který způsobuje nemoci, a jelikož tyto citlivosti máme díky genetickým predispozicím, které se usazují a zakořeňují natrvalo do lidského života v pubertě, kdy se objevují nejhorší projevy těchto predispozic - deprese, bulimie, anorexie, migrény, problémy s menstruací, atd, a pokud s nimi nic neuděláme do dospělosti, tak s nimi po pubertě už nebudeme moct nic udělat. Tedy pokud v útlém dětství utlumíme celkově citlivost na stres, který vyvolává nemoci, můžeme tím výrazně nebo úplně omezit zdravotní problémy, které se objevují v pubertě a tím velmi pozitivně přispět k dalšímu rozvoji celého života, který bude fyzicky i psychicky dospělí a život dítěte nebude těmito věcmi zbytečně poznamenán. Stručně řečeno - včasnou homeopatickou léčbou zabráníme plnému projevení negativních zdravotních genetických predispozic, a tak výrazně ulehčíme a zlepšíme celý dospělí život dítěte.

- První pomoc moderní medicíny a první pomoc homeopatická.

- Postup při poskytování homeopatické či jiné první pomoci.

- Klasifikace rozsahu onemocnění.

- Potence, dávkování, skladování a antidotace homeopatických léků.

- Kdy homeopatické léky použít a kdy ne.                           

První pomoc:                                                              alt

- Úrazy, pohmožděniny, tupá poranění.

- Vymknutí.

- Zlomeniny.

- Popáleniny.

- Řezné, tržné rány.

- Bodné rány.

- Nevolnost v dopravě.

- Úpal a úžeh.

Použití homeopatických tinktůr:

- Tinktura z Arniky, Rojovníku, Měsíčku a Třezalky.

Homeopatická polyfarmaka.

 

Součástí kurzu je dataprojekce, ukázka homeopatické literatury a homeopatických léků a brožůrka o homeopatické domácí první pomoci. Po kurzu je vítaná konzultace vašich zdravotních problémů a vašich blízkých. Možnost se domluvit na konzultaci.   Možnost zvolení si jakéhokoli dalšího tématu k tomuto programu je vítána!!! Kurz je intenzivní prosím přijďte bez dětí!

Délka kurzu: celý den.

Cena kurzu: 700,- kč.


 

 

 
Google+