Kdo je na stránkách

Právě připojeni - hostů: 18 

Facebook stránky

fb

Přihlásit sePřípad astmatu

Homeopatie Děčín     Po Úspěšné léčbě opakovaných kašlů u dítěte za mnou přišla maminka s prosbou o léčbu astmatu. Od puberty trpěla na opakované kašle několikrát do roka a ve 29 letech jí byla diagnostikováno astma od té doby bere kortikoidy, tedy už 3 roky. Dále trpí na bolesti břicha a na bílé skvrny na kůži po opálení a brnění nohou.

     Léčba začala koncem Května. Byl podán lék, který klientka brala do reakce po dobu zhruba čtrnácti dnů, potom se objevily tyto reakce: natekly dvě žlázy na hlavě s bolestí, což byly problémy, které měla již dříve, a brnění nohou se zlepšilo o 70%. Oteklost žláz odeznělo po týdnu. Po následujících deseti dnech se brnění vrátilo do původního stavu. Dále se nic nedělo a hlavního problému se lék nedotkl.

     Homeopatický lék nebyl správný a jen povrchně působící.

     Následně jsme podali další jiný homeopatický lék.

Potom byl podán koncem Července a klientka ho brala opět do reakce organismu. Organismus začal reagovat po čtrnácti dnech a po 4 – 5 dnech klientka hlásila, že přestala brát kortikoidy a že nemá žádné problémy s dýcháním. Žádná dušnost, pálení na plicích, kašel ani únava. Klientce se celkově zlepšila o hodně energie a začala běhat. Za několik týdnů se zlepšila i bolest břicha a zmizelo brnění nohou. Skvrny na kůži se na krátkou dobu zhoršili na břiše a pak se vrátili do původního stavu.

     Klientka je od té doby zdravá bez astmatu a proběhla u ní jedna akutní nemoc.

 
Google+