Kdo je na stránkách

Právě připojeni - hostů: 24 

Facebook stránky

fb

Přihlásit seReference

  alt   Vřele dopručuji spolupráci s homeopatem Lukášem Holeštou. Jeho přístup je velmi pečlivý a od začátku jsem cítila velký zájem, aby nám pomohl.

Oceňuji možnost mu kdykoli zavolat a probrat s ním, co nás trápí. Pokaždé ochotně poradí, i když je právě neděle nebo pátek večer. Pan Holešta se v průběhu léčby také pravidelně, min. jednou týdně, sám ozýval a ptal se na to, jak se nám daří, na postupující průběh a projevující se symptomy, na každou změnu v chování nebo fyzickém projevu, které potřeboval znát pro správné vedení léčby.

Pan Holešta má také dar člověka uklidnit. Když jsem něčemu nerozuměla v průběhu léčení, byla nejistá nebo jsem jen potřebovala podpořit v těžších chvílích, vždy mě v klidu vyslechnul a poradil co dál.

Díky jeho znalostem homeopatie a zájmu pomoci se podařilo trvale vyléčit ošklivě hnisavou a svědivou vyrážku u mého dvouletého syna a zároveň harmonizovat jeho zdraví na celkové úrovni.

Jsem vděčná, že homeopatie (když člověk ví co a jak) funguje :-) a jestli budeme v budoucnu řešit nějaké zdravotní potíže, vím, že se obrátím znova na Lukáše Holeštu.

Monika


     Pana Holeštu jsme společně s dcerou navštívily poprvé v únoru 2015. Přiměly nás k tomu opakující se angíny u dcery, permanentně zvýšené teploty a v neposlední řadě i chronický kašel. Pan Holešta důkladně prozkoumal její celkový zdravotní stav a nasadil homeopatickou léčbu. Zanedlouho se její stav výrazně změnil k lepšímu. Zmizel chronický kašel a dcera chodí pravidelně do školky jako normální zdravé dítě . Za nějaký čas jsem též vyzkoušela homeopatickou léčbu (přes tři roky jsem užívala kortikoidní inhalátory kvůli astmatu-bronchiale). Již čtvrtý měsíc se cítím velice dobře, bez obtěžujícího kašle a bez inhalací.

Jsem vděčna p. Holeštovi za jeho milý a hlavně profesionální přístup k léčbě a taky za jeho ochotu a touhu pomoc druhým. Homeopatie nám hodně pomohla a celkově změnila pohled na naše zdraví. Děkuji mu i za homeopatické kurzy, na kterých člověk aspoň trochu pochopí, jak homeopatie vlastně funguje.

Děkujeme Vám, pane Holešto.

Jana&Markétka

 


 
Google+